Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535 kezdő...

Microsoft Lumia 535 kezdő képernyőjét testre lehet szabni valahogy hogy nekem könnyebb legyen kezelni?

Figyelt kérdés
Tudom fura a kérdés meg nem is a kezelésével van a bajom hanem azzal hogy sokat kell barangolni mire megtalálok ezt azt. Szóval kellene neke egy kezdőlap mint a laptopon és oda raknám ki kamera ébresztő pár gyakran látogatott netes oldal ikonját de többnyire csak alap dolgokat. Életem első okostelója!
2015. szept. 8. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hosszan rányomsz az egyik csempére akkor tudod törölni kezdőképernyőröl, változtatni a méretét illetve máshova rakni. Amit nem használsz azt töröld ezt az áthúzott rajzszöggel teheted meg. A többit használati gyakoriság szerint fentről lefelél rendezd sorba. Illetve a ritkán használtakat méretezd a legkissebbrere és 4mini alkothat egy kockát. Nekem pl a képszerkesztők alkotnak egy ilyen 4es kockát, az email-böngésző-felhő-office a másik 4es illetve mivel az enyim 2simes igy a hivásnaplók-sms is egy 4es. Íly módon az összes számomra fontos csempe egy képernyőni területen elfér, nem kell semmiért lefele keresgélnem.
2015. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÚÚÚ! Köszi! Az életben nem jöttem volna rá mit hogy kell törölni. Igen a főképernyőn szeretnék kitenni mindent ami fontos én is így tervezem. Még egy kérdésem lenne! Például egy weboldalt hogy rögzítek a kezdőlapon? Hogy kint legyen a google ne keljen keresgélni meg amúgy is mindíg ez a binges kereső jön be. Köszi mégegyszer!
2015. szept. 10. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Böngészőben nyisd meg azt az oldalt amit kiakarsz tenni. A képernyő jobb alsó sarkában van három pötty, arra nyomj rá, feljön egy lista és ott lesz hogy kitűzés kezdőképernyőre.


De ugyan itt megtalálod a beállításokat ott legalul van olyan hogy speciális beállítások és azon belűl szintén valahol alul betudod állítani hogy a Google legyen az alapértelmezett kereső. 😉

2015. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!