Huawei Ascend P7?

Figyelt kérdés
szerintetek karácsonyig olcsóbb lesz? Ha igen érdemes lenne megvenni?

2015. szept. 9. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az árak folyamatosan mennek le, úgyhogy biztos, de ha addig nem, karácsony után tutira olcsóbb lesz! Amúgy igen, megéri megvenni, szoftveresen frissíthető Lollipop-ra, hardveresen pedig ár-érték arányban is megéri, ráadásul a normális telefonok közül a legolcsóbb Full HD kijelzős!

Nekem is ilyen van (épp arról írok :)), és imádom, nagyon szuper! 4-5 hónapja vettem, és naponta több órán keresztül nyüstölöm, állandóan netezek rajta, de mégsem lassul, nem laggol, fagyás is hetente max. 2 alkalommal, de kikapcsolás/újraindítás - erre akkor is reagál, és utána gond nélkül megy tovább. Persze azon kívül se tökéletes, de melyik telefon az, főleg Androidos téren? :D

Csak ajánlani tudom, nyugodtan vedd majd meg!

2015. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. szept. 9. 18:04
 3/6 A kérdező kommentje:
annyit szeretnék még kérdezni hogy szép képeket csinál?(előlapi,normál) :)
2015. szept. 9. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a kamerájával sincs gond! Mivel jó nagy felbontású, 8 MP az előlapi, így nem kellett tükör elé állni, amikor új képeket csináltam magamról Facebookra. Nem csak nagy felbontású, de egész jó minőségűek lettek. Húgom ballagásán a hátlapit is a maximumra állítottam, 13 MP szintén nem csak nagy felbontású, de normál állapotban tűélesek a képek, utólagosan belenagyítva is ha nem a legjobb, de jól kivehető minden részlet!
2015. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. szept. 9. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem jó.
2015. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!