Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a számítógé...

Miért nem érzékeli a számítógépem a telefonomat?

Figyelt kérdés

Huawei P8 Lite.

Nemrég vettem vadonatúj, de ha rákötöm gépre, hogy zenét töltsek fel vagy bármit, akkor nem érzékeli. VAGYIS részben igen: tölt, kérdezi, hogy milyen műveletet hajtson végre, (telepítse a HiSuite-ot, ami ehhez a telefonhoz való fájlkezelő. Megteszem, de az nem érzékeli, csak azt írja, hogy csatlakoztassam az eszközt..) A telefonomban az értesítősávban a fájlok helyett a fényképeket választom ki, mint háttértár akkor érzékeli és be is adja a belső tárhelyet, DE ott csak a kamera és a képek mappa van..

Mi lehet a gond? Miért nem értékeli a fájlkezelő, amit a gépre csatlakozva tudtam feltelepíteni gépre?

(Windows 8.1; Android 5.0; EMUI 3.1)



2015. szept. 9. 18:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldottam, Beállítások -> Biztonság-ban kellett valamit engedélyezni.. Nem néztem még annyira szét a telefonomban. Bocsánat a fölösleges kérdésért.
2015. szept. 9. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!