Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha mindig mindent frissítek a...

Ha mindig mindent frissítek a telefonon nem fog betelni egy idő után a memória?

Figyelt kérdés
Kaptam egy iPhone6-ost 16giga és ugye minidg jön az értesítés, h az appokat meg a szoftvert lehet frissíteni. De egyszer frissítettem csak a szoftrvert, az appokat meg nem szoktam, mert működik így is. De ha minid frissíteném akkor betelene a memória és olyankor mi van? Nem lehet fényképezni meg semmi? Lehet hülye kérdés, de ennyire okos telefonom még nem vol :)

2015. szept. 9. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit hülye kérdés. :) A frissítésekkel nem lesz nagyobb a program mérete. Sőt, sokszor optimalizálnak is, hogy kisebb legyen, gyorsabb működéssel. Max. akkor lesz nagyobb a mérete, ha valami plusz funkciót adnak hozzá. Tehát nyugodtan frissítsd őket.
2015. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2015. szept. 12. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!