Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikel járnék jobban?

Melyikel járnék jobban?

Figyelt kérdés

Lg g3 32gb vagy Sony xperia z2?

Telefon ne akadozzon, laggoljon játékokat simán vigye, erős hardver! Jó minőség



2015. szept. 10. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Z2. a g3 a Qhd miatt akad mint a szar.
2015. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lájsz ***** válasza:

Cáfolnék! Lg G3-mam van kb 7 hónapja. Éjjel nappal üzemben,gyakorlatilag egy pillanatra sem pihen,mégsem volt soha egy percig sem probléma vele. Van hogy száz alkalmazás megy egyszerre,én meg online nyomok valami játékot,mégsem áll be. Volt hogy szándékosan feszegettem a határait,hátha kiakad,nos nem jött össze.

Nekem csak pozitív tapasztalatom van róla.

2015. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A G3 16 gigás változata akadozik a 2 GB RAM miatt, nagyon megterheli a QHD kijelző, de 3 GB már elég erős hozzá!

Papírforma szerint nagyon nehéz dönteni, annyira hasonlóak, de szerintem inkább a Z2, annál az említett probléma fel sem merül a Full HD kijelző/ 3 GB RAM párosítás miatt, ráadásul 424 ppi is már elég a kijelző jó képéhez, a kamera pedig hihetetlenül tűéles képeket csinál, ahhoz képest, hogy "csak" telefonkamera, és ehhez a nagy felbontásnak most semmi köze! Z2

2015. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Z2 egyértelmű! G3 melegszik akad lassú nincs rendesen optimalizálva!
2015. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!