Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri váltani iphone 6s-re?

Megéri váltani iphone 6s-re?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 6-osom és az a kérdésem megéri váltani a tegnap bemutatott új verzióra...véleményt/jelenlegi telefont/kort irjatok legyszi ?

#Apple #iPhone 6 #forcetouch
2015. szept. 10. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Nem.

Iphone 5.

24/F

2015. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 annak a cikknek az írója nem nagyon ismeri a telefonokat..elés sok hülyeséget hordott össze....


Szerintem i6-ról semmi értelme váltani, nem lett annyival jobb, mint előadták.

2015. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, 6-ról semmi értelme. Mert hát mit adott nekünk a 6s?


- gyorsabb processzort. Jah, csak éppen még a játékokon kívül mindenre elég az 5-ös procija is.

- sokkal gyorsabb grafikát. Játszani azért nem egy telefont veszek..., minden másra elég, ami most van.

- jobb kamerát. Ez mindig egyre jobb, de valahogy mégis kiváló fotókat lehet csinálni egy 5/5s/6-ossal is (sőt, én annó a 4-es képeivel is meg voltam elégedve)

- 3d touch. Oké, ez jó, de lehet élni nélküle. Sokáig.

- Live Photos. Ez egy szoftveres megoldás, ha van egy kis eszük, iOS 9.1-ben elérhetővé teszik 5s/6/6+ esetén is, mivel csak ezért senki nem fog telefont cserélni, bármilyen "fancy" is ez a dolog.


Kihagytam valamit? Üzemidő ugyanannyi, kinézetre ugyanolyan (nem túl szép, szerintem, bár fotón sokkal riasztóbb, mint élőben).


Ha valaki most jut el oda, hogy a régebbi iPhone-t lecserélje (nem a 6-ost, mert abból még lejárt garis is alig akad), akkor nyilván 6s lehet a megfelelő választás, de egy majdnem ugyanazt tudót azért még nem kell eldobálni. Olyan, mintha az 5-öst valaki 5c-re cserélné.

2015. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!