Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valahol olyan kábelt...

PajtiKGO kérdése:

Lehet valahol olyan kábelt kapni amelyiknek mindkét vége Mini USB?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 15:19
 1/4 Fulop Huba válasza:
igen, kaphato "Mini usb to mini usb" neven tudsz utanna keresni, telefon tartozekokkal foglalkozo cegnel erdeklodj, en innen [link] rendeltem ... kb 1 honap volt a szallitas es ha jol emlekszem akkor kb masfel USD volt
2015. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!! Viszont a link beemelése után láttam csak hogy nekem micro USB to micro USB-re van szükségem.
2015. szept. 12. 11:47
 3/4 Fulop Huba válasza:

hat micro to micro-ra en sem kaptam huzalt de megoldottam ugy hogy vettem egy ilyesmit [link] es elvagtam egy micro adatkabelt es bekottem a labakra a levagott huzalt

ha nem ertessz hozza akkor egy elektronikus haverod kisegitt majd ... figyelni kell a szamozasra

2015. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fulop Huba válasza:

most a kerdes az is hogy mire kell neked ...

en konkretan egy meromuszert kottem ra egy Arduino tesztlapra ...

nem boztos hogy pl. egy telefon vagy mas akarminek megfelelo kotes kell vagy szukseges minden lab osszekotese

2015. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!