Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék venni egy telefont, de nem tudok 2 telefon közül választani: LG G4 vagy Samsung Galaxy S5. Ha valami mást ajánlanátok, azt is megköszönöm. :)

2015. szept. 10. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Karácsonyra?! Szeptemberben!?!?

Amúgy meg semmit nem írsz arról, miért ezelet nézted ki, miért nem tudsz dönteni, mennyit szánsz rá... Kicsit értelesebben fejtsd már ki.

2015. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Karácsonyra, mert addig hátha jön ki valami újabb, jobb ár/érték arányban, csak én nem tudok róla + akkor minden akciós és még bőven ráérek telefont venni. 100k körül költenék rá. S5-öt azért néztem ki, mert szeretem a Samsungot, nem túl drága, de elég erős. LG G4-et pedig azért, mert valamivel erősebb, mint a Samsung + a kamerája is jobb (bár ritkán fotózok telefonnal).
2015. szept. 10. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod kivarni a Black Friday-t ? Akkor megkapod mind a kettot egy araert ;-)
2015. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még az is lehet, hogy kivárom. :)
2015. szept. 10. 20:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Most esett le, hogy a Black Friday előbb van, mint karácsony, azt hiszem valamikor novemberben... Egy zseni vagyok :D (fail)
2015. szept. 10. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban az iden November 27.-en lesz ;-)
2015. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikulasra is vasarolhatsz ugyanakkor ;-)
2015. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Továbbra sem írod, miért is kell neked "erős" telefon.
2015. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!