Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan android telo ami...

Van olyan android telo ami nem fagy?

Figyelt kérdés
Tervezek venni uj telefont es androidot neztem ki magamnak de nemtudom melyik nem fagy majd gy ev mulva is. Mit tudnatok ajanlani? Ilyen lagg mentes telo kene. Vagy csak az apple johet szoba? Sz gondolom evek multan se fagy.
2015. szept. 11. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nexus 6, meg majd az új nexusok, Sony Z2,Z3,Z5, LG G4.
2015. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2015. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A felsőkategóriás androidok nem fagynak vagy akadnak.

AMúgy meg az apple is tud fagyni, akadni, saját tapasztalatom.

2015. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát elmondom, hogy nekem ipad 3 am van és az is be lagolt már.


Telóba galaxy s5m van ez is meg röccent már.

Régi s3 neom is tökéletesen fut még most is.


Szóval ez a lag van minden gyártónál de nem vészes ha csúcs telót veszel.


Talán a legjobbak a wp telók ha tényleg stabilat akarsz akkot az a nyerő.


Egyébként a nexuxok a legjobbak androidból állítólag de sose próbáltam szóval nem tudok erről sokat mondani.

2015. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemcsak az iOS, a Windows Phone se fagy, és legalább reálisan megérik az árukat is!

Androidosból egyik telefonra sincs biztos garancia, hogy nem fog fagyni, de legalább ha minél gyorsabb processzor és minél erősebb ram van benne, annál kisebb az esély rá!

Nekem például Huawei P7 van, ez egész jó: hetente max. 2x fagy, és az akksiját meg nem lehet kivenni, de leállítás/újraindítás - ezekre mindig reagál, és utána semmi gond, simán megy tovább!

2015. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Dehogynem, tud fagyni a Windows meg az IOS is. Amúgy meg a huawei p7-től ne várj sokat.
2015. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajaj, valaki nagyon IOS vagy Windows párti :D
2015. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Középkat. telóim voltak, vannak. Nem fagyott egyik sem. Ha az ember tudomásul veszi, mit bír a telefonja, és aszerint használja, szerintem nem fog fagyni.
2015. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!