Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én vagyok ezzel így?...

Csak én vagyok ezzel így? Érintőkijelző téma.

Figyelt kérdés

3 okostelefonom volt eddig, illetve egy régi nyomkodós Nokiám. A Nokia volt az első, szerettem, de amikor alapsuliban az egész osztálynak okostelefonja lett én is szerettem volna. 12 évesen ez nem is csoda szerintem. Kaptam is egyet tök jó volt, amíg el nem romlott. Vettem használtan egy másik telefont, amit fél évvel később (idén) szintén egy használt telefonra cseréltem. Mindkét használtan vásárol telefon tökéletesen működött és közeli ismerősöktől vásároltam. Működik is szépen, de ez a 4 év, amióta használom az érintős "okos" telefonokat, megváltoztatta a véleményem, és tervezek egy új gombos telefont vásárolni.


Nem azért mert összetörtem volna az érintőkijelzőt, vagy nem értenék hozzá. Elektronikus eszközökre jobban vigyázok, mint magamra. Soha nem törtem össze még telefon, nem is ejtettem le nagyon.


Valahol úgy érzem, nekem ez nemkell. Szerintetek miért? Csak én vagyok ilyen fura?



2015. szept. 12. 10:11
 1/7 anonim válasza:

Nem, mire kell egy telefon: TELEFONÁLÁSRA, amit szerintem egy gombos jobban tud, nem lesz vírusos, nem olyan érzékeny, nem kell naponta tölteni.

Arra meg a számítógép való hogy játsz rajta, netezz, meg ilyenek, az okostelefon talán annyiból segíthet hogyha van mobilneted akkor a világvégéről is hazatalálsz, de arra meg megint a GPS való, fényképezni a fényképezővel is tudsz nem? Szerintem ha te úgy érzed hogy neked nem kell ez a 21. századi csodaizé amit okos"telefonnak" nevezünk, akkor legyen gombos telefonod.

Az kostelefon amúgy is csak fényképező,GPS,számítógép és valamilyen szinten telefon is, ez a négy eszköz meg szerintem jobban működik külön-külön mint együtt, szerintem ez egyáltalán nem fura, ha neked gombos kell akkor legyen gombosod!

2015. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jófej:D ***** válasza:
Az okostelefonoknak sok hasznos funkciójuk van. Ha ezeket nem használtad,vagy csak nagyon keveset akkor megértem miért veszel nyomógombosat. Arra nem kell annyira vigyázni és kisseb is. Biztos más is van aki így van vele.
2015. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Óóó... végre egy egyéniség, aki kimagaslik a tapogatós birkatömegből!
2015. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez jó volt zoligyerek!
2015. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:

"Az okostelefonoknak sok hasznos funkciójuk van."


Az okostelefonoknak nagyon sok teljesen fölösleges funkciója van!


Ez érintő nyomógomboknak van egy nagy ergonómiai hátránya: Nincs fizikai feedback a gomb megnyomásáról. Persze azt érzi az ember hogy hozzá ér egy felülethez, de nem érezni mikor "nyomtuk meg" valójában. A mechanikus nyomógomboknál ritka az ilyen probléma.

2015. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Blackberryn gondolkodtál már? :).
2015. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!