Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesen visszaállítottam a...

Teljesen visszaállítottam a telefonomat és most a fizetős alkalmazásokért amiket korábban már megvásároltam ismét pénzt kér. Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Korábban töröltem már le kifizetett programokat, majd újra fel is telepítettem, akkor érzékelte azt hogy én azt már egyszer kifizettem és csak le kellett töltenem nem kellett ismét fizetnem érte. most viszont nem jó valamiért

2015. szept. 12. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Elcseszted... :D

Visszaállitáskor minden törlődik. Mintha kb új teló lenne.

2015. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Semmit. Ha felraksz egy játékot és letörlőd utánna akkor ismét előről kezdi nem ahol tarottál. Max ncore ról letöltöd,ott szoktam én általában a fizetőseket.
2015. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom Androidos telefonról van szó. Természetesen nem veszik el semmi, az előző két válaszadó válaszát hagyd figyelmen kívül. Ennyi erővel minden egyes telefonváltáskor újra meg kellene venni minden programot, teljesen hülyeség.


Csak jelentkezz be a Play Store-ba, ott a Google szerverein minden megvan. Adj időt neki a szinkronizálásra, utána minden egyes (legálisan, Play Store-ból) megvásárolt alkalmazást le tudod tölteni ingyen.

2015. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gmail címhez köti a vásárlást, úgyhogy ha ugynazzal az email címmel használod a telefont mint elötte, akkor nem kell újra megvenni
2015. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!