Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lányom vibert használ....

A lányom vibert használ. Mostanában nagyon "elkallódott". Szeretném ellenőrizni a viber üzeneteit, esetleg hívásait. Lehetséges ez valahogy? Esetleg ha le töltöm a gépre is az alkalmazást, megjelenik az üzenet váltása?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
ezzel többet ártasz a lányodnak mint amikor elkallódik. Sőt ezután mégjobban el fog kallódni ha kiderül.
2015. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon nem szép dolog, más személyes üzeneteibe beleolvasni, ha megtudja még jobban el fog kallódni. inkább kérdezd meg tőle van-e valami problémája és hozzád nyugodtan fordulhat.
2015. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Igen ha letöltöd gépre akkor látod ha az ő számával regisztrálod. Ehhez mondjuk nem árt tudni hogy az ő telefonjára fog megérkezni az aktiváló kód, ugyanis ott is aktiválni kell.


De egyrészt ha törli a levelezést az gépen is törlődik. Másrészt ha elkallódik és rájön hogy a magán szférájában vájkálsz akkor csak rosszabb lesz a helyzet.

2015. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Úgy nem nem fog sikerülni.

De most ezt sajnos sehogy nem tudod meg nézni.


De gondolom nem viszi a telefonyát magával fürdeni wc re.


Mikor nincs nála feloldod és elolvasgatod.

2015. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazából ezeken mar túl vagyunk. A dolog technikai oldala érdekelne leginkább. Nem tudok segíteni rajta ha nem tudom ki van rá ilyen hatással.
2015. szept. 12. 17:44
 6/18 anonim válasza:
73%
Ennél rosszabbat nem is tehetnél ebben a helyzetben.Beszélgess vele, légy megértő, s inkább segíts.Mert ez egy szülő részéről nem túl jó.S gyerekként mondom, ha a lányodnak van egy kis esze, lekódolja a telefont. :)
2015. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szóval gépen is törlődik. De kár! Ez volt az egyetlen mentőötletem. 😔

Esetleg nem lehet úgy beállítani hogy naplózza a beszelgeteseket?

2015. szept. 12. 17:50
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem csináld azt amit írtam amikor nincs nála elolvasod.


Szerintem nem teszel ezzel rosszat még ha kiderül is mi lesz mit fog csinálni hisztizik pár napig.


Vagy majd az lessz a jobb ha valami idióta tróger beleviszi minden szarba....

2015. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy tényleg van-e valami mögötte, vagy csak szimplán van valami saját személyes gondja.

pont tegnap volt egy hasonló kérdés, csak a másik oldalról, miszerint észrevette a lány, hogy mikor "aludt" az anyja a facebook beszélgetéseit nézegette a telefonján.


szerintem sem szerencsés csak úgy kémkedni. persze jó lenne tudni, hány éves.

2015. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
15 éves.
2015. szept. 12. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!