Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártya próbléma telefon...

Sim kártya próbléma telefon csere?

Figyelt kérdés

Tehát: Nekem van egy 'régi' telefonom, anya most díjcsomag miatt "kapott" egy újat. Bele kis méretű sim kártya(telefonszám, számok maradtak).

Cserélnénk telefonjainkat, de az én sim kártyám túl nagy. Viszont az övé ha visszaegészítjük a naggyá(telo dobozában benne volt) mint egy kirakóst, belefér az enyémbe.

1.kérdés: Ez így nem lenne gond hosszabb távon? tehát a kártya nem egy egész hanem nagyban a kicsi.

2.kérdés: Ha bemegyek telenorhoz és mondom hogy ebbe a teloba szeretnék csináltatni beleillő simet akkor tudnak olyat hogy számom/teledonszámaim maradjanak?


Lehetséges ez?



2015. szept. 12. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem okoz gondod ha az 1 megoldást használod. Léteznek is sim adapterek, csak óvatosan a ki/be rakással. Megszorulhat.


De a szolgáltató is tudja cserélni a kicsit nagyra, a nagyot kicsire ( ha nem kitörhető) a te számos marad viszont a simkártyára mentett számokat nem árt lementeni vagy kiírni.

2015. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Termeszetesen lehetseges. En is hasznaltam ugy telefont hogy adapterbe volt a nanosim vagy a micro es semmiben sem befolyasolja ,idovel sem. Azt tudom hogy a szolgaltatoknal ha 1 vagy masfel eves a simkrtyad ingyen kicserelik a kert meretre. Ugroj be hozzajuk kerdezd meg. Ha minden kotel szakad ki is lehet vagatni bar annak a veszelye nagyobb.
2015. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A dolog megoldódott, köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!