Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a zenéim egy részét iTunes-ról?

Figyelt kérdés
Szóval a telefonom egy iPhone 4s. Pár albumom le lett töltve iTunesról, de valami miatt berakta őket a rejtett vásárlásaim közé. Ez úgy értendő, hogy egy 14 dalból álló albumnak csak 10 számát jelenítette meg. Be is állítottam az iTunes-on, hogy jelenítse meg ezeket a vásárlásaimat, mert sehogy sem tudtam őket lejátszani. Ez sikerült is, a második generációs iPad minimen tökéletesen mutat végre mindent, de az iPhonom-on még mindig nem. Nem tudom letölteni sehogy sem, az kis iCloud ikon szürkén jelenik meg, iTunes-on keresztül sem tudom szinkronizálni, nem rakja át. Csináltam hard és factory resetet is számtalanszor, de semmi sem változik. Előre is köszönök minden választ!

2015. szept. 12. 22:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!