Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Wiko...

Mi a véleményetek a Wiko Lenny telefonról?

Figyelt kérdés

[link]

és erről az oldalról?

valakinek valami tapasztalat? :)



2015. szept. 13. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
szar
2015. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
használahatatlan szemét fél giga rammal és 4 giga háttértárral. inkább a lumia 432-t, vagy 532-t ajánlom ebben a kategóriában.
2015. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Lumiát ajánlom.
2015. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mit ertessz azon hogy hasznalhatatlan??

Lassu,lefagy vagy mi??

2015. szept. 13. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Lassú,lefagy,akad,tönkremegy stb.
2015. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én június óta ezt a telefont használom:

[link]

EU-s országból rendelsz, nincs vám.

Magyar menüje van, bár van olyan rész, ahol csak angol menü érhető el, igaz, olyan beállítások, amiket én nem igazán használok.

Ha érdekel leírom a tapasztalataim.

2015. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért semmilyen Androidot nem vennék,már bocs (ennyi pénzért az "erős"-nek mondott mobilok sz*rt sem érnek).Ennyiért én is inkább 435-ös Lumiát ajánlom.Majd 50-60 fölött lehet normálisabb Androidos telót venni.
2015. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hali. Igaz nem mostani a kérdés,de olvasva a véleményeket nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá. Nekem kettő WIKO LENNY2 van, használtan vettem és semmi baj nincs vele. Nem fagy le, nagyon sok játékot futtat, amit a samsung ace nem bírt. A kijelző és maga a telo, nem olyan törékeny, mint itt írták. Az egyiket sikerült a földhöz vágni, majd bele esett egy tóba, így betört a kijelzö és rendesen beázott, egy estét radiátoron száradt és ugyan úgy müködik mint elötte. Gondolom az összes kommentelönek van ilyen telefonja és saját tapasztalatokat írtak. Sokszor olvasok olyan kommenteket amiben szidják a kérdésben szereplő eszközt, de soha nem volt még csak a kezükben sem. Én azt mondom, hogy bátran vegye akinek tetszik.
2017. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!