Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gigabyte Gsmart Mika M3...

Gigabyte Gsmart Mika M3 telefon vélemény?

Figyelt kérdés
Valaki tud róla valamit? Előnye/hátránya?
2015. szept. 13. 20:38
 1/3 Slukk válasza:
Nekem egy Gigabyte Gsmart Maya M1 v2 van,az M3 annyival tud többet hogy elöl 8,hátul 13 MP-es kamerája van,Full HD kijelző illetve egy fél collal nagyobb és picivel erősebb akksi van benne.Utólag én is ilyet akartam venni,de akkor nem fért bele a keretembe,pedig nem sokkal kerül többe. Szerintem érdemes megfontolni,az árához képest sokat tud,bár a GPS-t emlegetik hibaforrásként hogy nem megfelelően működik,ennyit tudok. Strapabíróságról nem tudok mondani véleményt,kinézetre is minőséginek tűnik :)
2015. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:)


Ako tud még valamit erről a telefonról,az írjon.Az is érdekelne,hogy szép képeket csinál?:)

2015. szept. 15. 08:57
 3/3 anonim válasza:

Legjobb 😍


Volt már iPhone-om, Damsung Galaxym, de ezt mindegyiknél jobban szeretem 😄


Most is erről írok 😁

2016. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!