Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki letilt Viber-en,...

DreamLord kérdése:

Ha valaki letilt Viber-en, látom azt, hogy mikor volt utoljára elérhető? Vagy egyáltalán nem jelenik meg az állapota?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 21:17
 1/7 anonim válasza:
Szia! Ahogy a letiltó aktiválja a számodat az app tiltólistáján onnan kezdve nem láthatod egyáltalán a bejelentkezési állapotát.
2015. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egészen addig, míg fel nem oldja újra.
2015. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, tehát ha az jelenik meg, hogy tegnap ekkor meg akkor volt elérhető, akkor nem tiltott le? Ha letiltott, akkor semmi nem jelenik meg a neve alatt?

Egyszerűen furcsállom, hogy a hölgy eddig mindig elérhető volt, és tudom, hogy ezen keresztül tartja a kapcsolatot a barátnőivel, tegnap óta meg nem elérhető. Nagyon furcsa. Ezért gondoltam, hogy letiltott.

2015. szept. 13. 21:35
 4/7 anonim válasza:
Igen, ha a neve alatt van dátum, vagy elérhető, felirat akkor nem vagy letiltva nála.
2015. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh, szuper, köszönöm, megnyugodtam. :)
2015. szept. 13. 21:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: ha a telefonszámom tiltja le, mi a helyzet? Lehet, hogy azért nem látom, hogy fent van a Viber-en, mert magát a tel. számot tiltotta le? Annyira gyanús nekem, hogy nincs fent, de azt látom, hogy két napja elérhető volt.
2015. szept. 14. 08:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most csekkoltam le kollégám telójával, neki is azt írja, hogy mikor volt utoljára elérhető. Szóval akkor nem hiszem, hogy letiltotta volna a számom.
2015. szept. 14. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!