Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon beépített FM...

Mobiltelefon beépített FM rádió antennával? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan mobilt keresek, amihez nem kell fülhallgató - anélkül is szól a rádió. Tudtok ilyet mondani?
2015. szept. 14. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nincs


mégis mit fogna egy 6 centis antennával?

azért kell a füles, hogy az legyen az antenna, és az már akár 50 centis antenna (vagy még több). és azt oda forgatom, tekerem, akasztom, ahol a legjobb a vétel.


próbáld ki:

a rádiód antennáját szereld le és tegyél oda egy 5-6 centis drótdarabot

semmit nem fogsz rendesen befogni

2015. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van. Egy nagygombos "nagyimobil" tesztjében olvastam ilyenről. Bizonyára van más típus is. Gondolom korlátozza a használhatóságát, de adó közelében jól működhet.
2015. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan ez:

[link]

2015. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon régi, 2000 előtti nem színes kijelzős, egyszerű butatelefonoknál még lehetséges volt, de nem tudom miért, maiakat így már nem csinálják, antennaként mindenképp csatlakoztatni kell a fülhallgatót!
2015. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, de nem okostelefonban. Nyomógombos, asszem alcatel, 2009 körüli gyártmány, TESCO-ban volt 5000. Meglepődtem, amikor elkezdtem nyomkodni, de van beépített antennája.
2015. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így van, inkább ezekben az egyszerűbb gombos telefonokban van ilyen funkció, okostelefonról én sem tudom, hogy lenne-e ilyen egyáltalán.
2015. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van Samsung GT 33000K még most is használok egyet.
2015. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!