Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb mobilnet?

Melyik a legolcsóbb mobilnet?

Figyelt kérdés

T-mobile-nál van dominos előfizetésem. De néha mobilnetre is szükségem van, ezért jelen pillanatban a t-mobile-s 200MB/1000 Ft mobilnetet használom. A kérdésem hogy van e ennél jobb? De csak mobilnet, szóval a dominos előfizetés meg minden más maradjon, szóval vmi független.


Köszi:)



2015. szept. 14. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
ez a legolcsóbb.
2015. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

200 MB= 690 ft.

2015. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

drága 2-es...ez a kiegészítő rész...1090 Ft-ba kerül a NetPlusz S. abban az esetben olcsóbb, ha az előfizető arany vagy platinakártyás...akkor lenne 590 Ft a csomag.

mellesleg a telekom a domino-s részlegnél már kinyomhatná az oldalon ezt a szekciót, ugyanis csak havidíjas előfizetéshez lehet kérni plusz adatforgalmat...

2015. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem !!! Azt irja hogy a társ az 590 ft. Domino 200mb 690 ft.
2015. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de ott van a csomagok felett az a két fül: Még több netre van szükséged?/Nincs még net a díjcsomagodban?
2015. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Lidl-nél lehet kapni egy saját márkás (Blue mobile) tarifát, 1290Ft 1GB net, ha elfogy, akkor hó végéig lassít.


Akár átviheted oda a T-mobilos számodat, ez is feltöltőkártyás tarifa, és minden belföldi mobil és vezetékes hálózatba 33 forint a percdíj, az olcsóbb a Domino tarifánál, viszont ez is T-mobil szolgáltatás, csak átcímkézett, szóval, ha téged hívnak, te ugyanúgy T-mobilosnak számítasz.

2015. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az az egy gond a bluemobile-al, hogy az LTE hálózatot nem használhatják...az meg ugye a telekom egyetlen fájó pontja, hogy 3G lefedettség egy rakás szar, persze aki jó helyen lakik, annak valóban megéri. én is 2490-et fizetek az 1 gigás csomagért...és hát kell, nem is feltétlenül a 150 megás sebesség miatt, csak az 500 mega adatforgalom kevés lenne...na szóval ha a bluemobile is úgy kínálhatná azt a 10/2-es sebességet, hogy az LTE hálózatot használhatnák, akkor tökéletes alternatíva lenne.
2015. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A mobilom amugy sem támogatja a 4G-t, és én egyáltalán nem érzem lassúnak a 3G-t. ÉS mivel dual-sim es a telom, csak a netezésre egy ilyen bluemobile jól hangzik. És a netet ugyanúgy a neten tudom megrendelni?
2015. okt. 10. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:

hát nem is a sebesség a gond, hanem hogy csomó helyen nincs lefedettség, és engem pl. azért zavar, mert sokat utazok :D

de amúgy tényleg én is elgondolkozok a váltáson.

egyébként neten nemtom, de sms-ben meg lehet rendelni, a bluemobile oldalán ott vannak az sms kódok, meg hogy milyen számra kell küldeni.

2015. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!