Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone smart 4 turbo...

A Vodafone smart 4 turbo készülékem megőrült és nem tudom hogy mitől. Valaki valami?

Figyelt kérdés
Ma kijöttem suliból és felhívtam osztálytársam hogy hol van ekkor még jó volt. Elraktam a telefont elővettem újra és ekkor a telefon megőrült. Össze-vissza hivogatott mindenkit. Ha a baloldalt nyomtam meg valaki nevét a gyorshívásnál az ellenkező oldalon érzékelte. Ha be van rakva a sim kártya akkor ha felakarom oldani a telefont az 1-e 2-s 3-as gombrészen a telefon nem érzékel semmit sem. Bemegyek a vészhívás fülhöz ott igen. Kiveszem a sim kártyát akkor hirtelen működik azon a részen az a 3 gomb. Szépen bejutottam a telefonba zenét hallgattam a vonaton hazafele és a kijelző ahol váltottam volna zenét semmi nem érzékelte. Ha felakartam oldani a telefont 68 ezer karaktert legépelt magától olyanokat is amiket nem is nyomtam meg. Telefont rendeltetés szerint használtam elejteni se ejtettem el mióta meg van (most lesz lassan 1 éve hogy megvan)

#Android #Vodafone #okostelefon #Smart #smart4turbo #vodafone890n
2015. szept. 14. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg leresetelni


[link]


persze mentésed legyen mert töröl mindent

2015. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hard reset nem jár garancia vesztéssel?
2015. szept. 14. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Garancia nem veszik el ha hard resetet nyomsz.
2015. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) Megpróbáltam a hard resetet is de kudarcot vallott.

Ezért sajnos elkellett használnom a garanciát rá.

Bár furcsálom hogy 2 hónappal a gari lejárta előtt romlott el. Lehet félre számolta a gyártó...

2015. szept. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!