Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy ha a telefonom vírusos...

Hogy ha a telefonom vírusos lett akkor gyári visszaállítás segíthet rajta?

Figyelt kérdés
Átfuttattam a telefonom elvileg talált 4 vírust, de miután letöröltem , utána újra átvizsgáltam semmit nem talált rajta.
2015. szept. 15. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Ncore-ról töltöttem le játékokat.
2015. szept. 15. 21:49
 2/7 kiscsavo000 válasza:
Melyik antivírussal csináltad? Ilyen biztonsági réseket meg hasonló szarokat ki fog hozni mert ki van kapcsolva az "idegen forrásokból származó alkalmazások letiltása" vagy valami hasonló szal nem biztos hogy virust talált, lehet hogy csak biztonsági rést, meg ha újra rakod tudtommal vész a gari és akkor kitörlődik
2015. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
DM Security. Clean Master tanácsolta hogy szedjem le, miután letöltöttem talált 4 vírust. Ez azért lehet mert összeszedtem a játékok letöltése által vmi vírust. Hackelt játékokat is töltöttem már le.
2015. szept. 15. 22:01
 4/7 kiscsavo000 válasza:
Hmmm általában ilyen reklámprogramokat szokott még akkor virusnak erzekelni, nem hiszem hogy bármi komoly lenne de ha bemész a fájlkezelőbe/saját fájlokba, majd a telefon belső tárhelyébe és ha találsz olyan nevű mappát hogy "unityadsvideocache" vagy valami ilyesmi akkor azt nem árt kitörölni mert a reklámok akkor is be fognak jönni ha nincs internet kapcsolat, de szerintem semmi komoly
2015. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előtte rajta volt a 360 Security program az meg nem talált semmit. Amikor egyszer telepíteni akartam egy ismeretlen forrásból származó játékot amit a 360 security vírusosnak talált nem hagyta rátenni a telefonomra. Te milyen programot ajánlanál?
2015. szept. 15. 22:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérem válaszolna valaki? Nagyon fontos lenne?
2015. szept. 15. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire be vagy szarva, akkor tolj neki egy hard resetet és ezután tiszta forrásból telepíts (Play)
2015. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!