Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Muszáj vennem a telefonomhoz...

Muszáj vennem a telefonomhoz (iphone, ha ez számít) egy vezetéknélküli billentyűzetet elég gyorsan. A media marktban 12000-ért láttam ma. Ez nem tűnik nektek túl soknak? :S

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem. Nekem az iphone ára tűnik túl soknak.
2015. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy valakinek mindig muszáj beszólnia ha meglátja az "iphone" szót...

Akkor most elmondom neked (is), hogy nem mindenki sznobságból használ ilyen telefont. Nekem történetesen azért van ilyenem, mert vakon ez használható legakadálymentesebben.

2015. szept. 15. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Soknak tűnik, még ha iPhone-hoz is kell, bár az Apple nem gyárt ilyen kiegészítőt.


Gyors kereséssel úgy néz ki, hogy 5-7.000 Ft-ért is lehet kapni, de nem tudom, mekkora a 12.000-es, ki gyártotta, milyen minőségű, ettől is függ. Lehet, hogy az olcsóbbak ultragagyik, és vagy működnek rendesen, vagy nem. Vagy tudsz magyarul gépelni, vagy nem (már ha ez szempont).

2015. szept. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Igen, hát bennem is pontosan ezek a kérdések merültek fel miután körbenéztem...:D Mert én is láttam ezeket az 5000 Ft-os darabokat, dehát tartós dolognál azért nem csak az ár számít. Végülis megkerestem egy ismerősöm, aki jobban benne van a témában mint én, és azt mondta, hogy ez reális árnak számít. Persze vannak olcsóbbak is, de nem biztos, hogy megéri azt az 5000 Ft-ot megspórolni rajta. Szóval végülis hazajött velem az az elsőként látott billentyűzet a boltból.
2015. szept. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!