Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor kaphatom meg a Windows...

Mikor kaphatom meg a Windows 10 frissítést a telefonomra?

Figyelt kérdés
Már Megjelent és ha jól olvastam a telefonom is megkapja a frissítést (Microsoft 532). Számítógépeken már várólista sincs ezért úgy gondolom hogy a telefonok frissítése is megy már gördülékenyen. Segítségeteket/válaszaitokat köszönöm előre is.

2015. szept. 16. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Telefonra még nem jelent meg a w10!!!

Csak insideren keresztül lehet a fejlesztői válzozatot feltenni! Nincs hivatalos időpont a megjelenésről!

2015. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valamikor oktoberben jon ki a WP10.
2015. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez még nem a végleges...és ha telepíted akkor valószínű a telefonod nem úgy fog működni ahogy kell. Szóval még várj.

És olvass: [link]

2015. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is olvasgattam megint és a frissebb cikkekből rájöttem.
2015. szept. 16. 09:18
 5/5 Zsolt Horváth válasza:
Decemberben :)
2015. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!