Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol van, nem talalom?!

Hol van, nem talalom?!

Figyelt kérdés
A snapchaten van uj frissites hogy ilyen szivarvanyt hanysz stb... probaltam megcsibalni de nem sikerult. Be van frissitve meg minden. Hol van? Mit csinaljak neki? Samsung Galaxy S5 telefonom van

2015. szept. 16. 18:05
 1/6 anonim válasza:
Szia! Azért nem működik, mert elvileg ez a funkció csak Iphonera kompatibilis... Nekem is Androidom van, és én sem tudtam használni :((
2015. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a dolog,az egyik haveromnak 5.0-ás lollipop-al LG G3-on műküdik viszont nekem 5.0.2-n már nem.
2015. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ipadon frissítettem, de itt sem tudom megcsinálni, szóval az apple cuccoknak is meggyűlik vele a baja.:D
2015. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerult! Mukodik a telefonomon, 5.0 lollipop van rajta, mar fent emlitettem milyen telom van. Na mindegy. A lenyeg hogy rajottem hogy hogy kell :D
2015. szept. 19. 15:56
 5/6 anonim válasza:
És hogy? :D
2015. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Leírod hogy kell? Nekem sem működik.. :(
2015. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!