Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535 vagy 640 XL?

Microsoft Lumia 535 vagy 640 XL?

Figyelt kérdés
Hamarosan Androidról váltok WP-re. Feltételek, hogy tudjak vele jó képeket csinálni (előlapi, hátlapi kamera), Facebook és Messenger, valamint kevesebb hátrány legyen.A Lumia 535 és 640 XL néztem ki magamnak, és nem tudom eldönteni, hogy melyiket éri meg jobban megvenni. Ti mit gondoltok a tapasztalataitok alapján?

2015. szept. 18. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 535 van de azért ezt választottam, mert olcsó és az árkategóriájában a legjobb. A 640 XL egy kiváló telefon, szinte minden szempontból jobb az 535-nél, viszont majdnem 30ezerrel drágább. Ha pénzed van rá akkor mindenképpen 640 XL.
2015. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :) Mennyi volt neked az 535?

(U.i:Amúgy, mindenképpen az a lényeg, hogy az előlapi kamera 5 mpx legyen, és jó selfizésre is :D)

2015. szept. 18. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 535 van (Dual Sim-es), én január közepén vettem az Extrem Digital-ban 40-ért.
2015. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!