Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha boltban szeretnék venni...

Ha boltban szeretnék venni (új) iPhone 6-ot, akkor honnan tudom meg az imei számát?

Figyelt kérdés
Kátyafüggetlen telefont szeretnék venni, ezért, ha valaki tud olyan boltot, ahol eredeti, kátyafüggetlen telefont tudok venni küldjön linket. :) (Régen mindig szolgáltatónál vettem, ezért nem tudom, de szolgáltatót gyakran váltok mostanában, ezért kellene független.) Előre is köszönök minden választ! :)

2015. szept. 19. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

''Ha még nincs aktiválva a telefon, vagy nem férünk hozzá a menühöz, a hátuljára gravírozott vagy a SIM-tálcán található sorozatszám vagy IMEI-kód alapján le lehet ellenőrizni az ActivationLock oldalon.''


Akár az Apple oldaláról is megrendelheted, akkor biztos, hogy eredeti lesz :D

2015. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2015. szept. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!