Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy core prime...

Samsung galaxy core prime vélemények?

Figyelt kérdés
Tetszik ez a telefon, de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is. Milyen, megéri? Jó kis készülék?
2015. szept. 19. 20:57
 1/4 anonim válasza:
Én szept. elején kaptam, azóta alig tudom letenni.:D Nekem nagyon tetszik, minden jól működik rajta, nagyon gyorsan telepíti a dolgokat és még egyszer sem fagyott le. Szerintem nagyon jó kis telefon. Ráadásul még nagyon szép is, nem kicsi, és nem is nagy... Nem tudom te hány éves vagy de nekem pont jó mindenben. :) Ráadásul mi akciósan vettük, de rendesen (boltban véve, nem akciósan) is megéri az árát. Csak ajánlani tudom. :DDD
2015. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is csak ajánlani tudom, ha még gondolkodsz rajta, én júliusban vettem, és nekem eddig mindenben tökéletes :)
2015. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül nem ilyen telefont kaptam, közbe jött egy dolog és ingyen hozzám került egy microsoft lumia 640
2015. okt. 11. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy egy olyan telót kaptál. a Core Prime egy nagyon eltalált telefon
2015. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!