Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z3 vs Xperia M5?

Xperia Z3 vs Xperia M5?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni,de nem tudom melyiket kellene megvennem.Ahogy néztem a két telefon kb egyforma áron kapható.Melyik az erősebb,gyorsabb?A Z3-at talán tovább fogják támogatni? Kapható lesz egyáltalán az m5 Magyarországon,mert láttam olyan híreket ,hogy nem mindenhol lesz kapható? Előre is köszönöm.

2015. szept. 20. 10:16
 1/8 Erdekelne a valaszod válasza:
Én is gondolkodtam ezen, nekem az M5-re esett a választásom, mert pl. a z3 toltőfedele elhasználódhat egy idő után, és oda a vízhatlanság. Kamera szinten az auto fókusz jobb az M5-nél, azt a 0.8 megapixel különbséget meg kidobhatod a kukába...Viszont az M5 előlapi 13 megapixeles kamerája nálam viszi a pálmát Az M5 viszont kissebb, kissebb felbontással rendelkezik, bár a kissebb kijelző miatt a kép pixelsűrűsége egyensúlyt hoz. Akumlátor szinten a Z3 nyert, de elvileg az M5 is nagyjából ugyan addig bírja a gyártó szerint. Egyébként az M5 ára 10-20 ezer forinttal lejjebb lesz, a megjelenésen meg ne filózz, valamikor meg fog jelenni, az 100%
2015. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Erdekelne a valaszod válasza:

[link] [link]

Itt egy kiinduló pont, ezek szerint mégsem lesz olcsóbb...

2015. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Erdekelne a valaszod válasza:
Ezt 1 órája hírdették meg
2015. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom,remélem hamarosan kapható lesz és lesznek összehasonlító videók amik segítenek a döntésben.A z3 hoz egyébként lehet kapni mágnese dokkolót,így nem kell nyitogatni a füleket.
2015. szept. 20. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Z3 egy picivel jobb. Igen kapható hozzá dokkoló.
2015. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre én is a Z3 mellett vagyok,főleg ha az M5 még drágább is lesz...
2015. szept. 20. 14:45
 7/8 anonim válasza:
M5 szerintem is a designja jobban megtervezett és tartósabb telefon is de ha esetleg nem lenne a boltokban akkor tapasztalattal tudnám ajánlani a samsung galaxy core és grand primet valamint az S6-ot és az S6 Edge-t is.
2015. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az M5 6 ezerrel drágább ,mint a z3. Melyik érné meg jobban? M5 tényleg nagyon gyorsan merül?
2015. okt. 1. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!