Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakhatok nagyobb...

Zsoca1919 kérdése:

Hogyan rakhatok nagyobb Androidot egy Huawei Y530-ra?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról hogy főzött rom, ilyet hol találok vagy mit hogy csináljak?

2015. szept. 20. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mobilarénán megkeresed a telefonod topikját. Szinte mindent megtalálsz ott.
2015. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem éppen találok ott semmit..
2015. szept. 20. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezz. Bár, ha ilyen kevés az ismereted az egészről, nem biztos, hogy menni fog.

Ott kezdődik, hogy rootolás.

2015. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A rootolást meg ezeket megoldanám, de az interneten akár hol keresem nem találok custom romot, mindenre van csak erre nincs, pedig egy 4.4.4 jó lenne. Vagy akár egy 5.0, de erről nem hallotam jó véleményeket.
2015. szept. 20. 17:01
 5/5 anonim válasza:
Nos... Egyszer meg kell találnod a(műkődő és MEGBÍZHATÓ!!!) firmware-t a telefonodhoz utána pedig szokásos firmware csere... (De nem ajánlom mert nem véletlenűl nem raknak rá újabb operációsrendszert a telefonokra. Mindenképpen a teledonodhoz való os-t keress. Ha nem csináltak hagyjad mert ha elrontod nem a szervizesek nem fognak segiteni mert miután feltörted az alapszoftert onnantól nem nyúlnak hozzá..)Amúgy a nem a telefonodra optimalizált rendszer nem is biztos hogy elindúl, nemhogy jobb teljesítménnyel. Remélem segítettem.
2015. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!