Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge Plus...

Nykk kérdése:

Samsung Galaxy S6 Edge Plus vs Iphone 6 Plus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan szeretnék venni egy új készüléket de nem tudom melyik legyen. 2-3 évig szeretném használni és főként youtubeozásra chateleésre és hírportálok olvasásásra. De mind a kettő ugyanannyira tetszik ezért nem tudok dönteni. Kérlek írjatok véleményeket és ellenérveket hogy a másik miért jobb a másiknál. (Részletre venném)

2015. szept. 20. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

iPhone-ból mindenképpen várd meg az új 6s Plus-t, ha arra esne a választás.


Nekem az iOS-ben nagyon tetszik, hogy a programok rendkívül igényes kidolgozásúak, szinte tökéletesen optimalizáltak. Androidnál az ezer fajta kijelzőméret és hardver miatt nem így van.


Az Androidot viszont csak rányomod a számítógépre, bármit átmásolhatsz, nem kell az idegesítő iTunes-t használni, ami csak a saját gépedhez láncolja a telefont.


Emellett az iPhone megfelelő méretű tárhellyel sokkal drágább. Cserébe sokkal kevésbé veszít az árából, a Samsung pár hónapon belül a felét-harmadát fogja érni.


Nehéz választás, nekem a Samsung Amoledje kegyetlenül bejön. Sokkal jobb a kijelző-készülék méretaránya.


Próbáld ki mindkettőt élőben, próbáld meg végiggondolni, hogy nap mint nap mire használnád, aztán amelyik jobban illik hozzád, azt válaszd. Mindkettő telefon a két oldal csúcsa, szóval csak ezek az apró szoftvere különbségek dönthetnek. Az egyetlen hardveres különbség a kijelző, abban szerintem a Samsung nyer.

2015. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az S6 Edge Plusra szavazok.
2015. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,az Iphone 6s Plus már nagyon drága lenne nekem szerintem.
2015. szept. 20. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább a samsung. nekem iPhone 6-osom van, és ezzel a formavilággal én például ekkora méretben ki vagyok békülve, viszont múltkor nézegettem media marktban őket, a 6 plus számomra olyan nagy ezzel a formavilággal, hogy nem kényelmes fogni, ellenben megnézegettem a sima edge-et is, és a plust is, és ott mindkettő egészen kényelmes volt.


mondjuk én nem bírnám az androidot megszeretni, de ebben az esetben én inkább a samsungot venném, ha e kettő közül kellene választanom.

2015. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már megjelent a 6s/6s Plus, de egyből földhöz vágott az ára: 6s 286 000, 6s Plus 320 000 Ft legolcsóbban a legkisebb, a 16 gigás tárhelyjel!

Amúgy szinte már megszokott, hogy iPhone-oknál inkább a márkanevet kell megfizetni, a Samsung sokkal olcsóbb, de sokkal többre mész vele!

2015. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 albi05_mc válasza:
Inkább ezekre tabletet ajánlanék sokkal olcsöbban ,de ha tényleg telefon kell akkor S6 mert ahoz lehet venni(vagy kapni) Gear VR-t ami elég menő és olyan mint az Oculus Rift.
2016. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!