Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC desire 626 -ot szeretnék...

HTC desire 626 -ot szeretnék venni, hol lehet vásárolni, mivel a telenornál nem lehet venni?

Figyelt kérdés
Továbbá nem látok ilyen telefont az euronicsben sem sőt a media marktban sem!

2015. szept. 21. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos már webáruházakban sem találtam, nem biztos, hogy kapható még valahol, mert már kifutó típus! Viszonylag elég hamar az lett, hiszen csak tavaly februárban jelent meg, kb. másfél éve, ráadásul hardveresen is nagyon szuper, közel sem elavult! :/

Akkor esetleg hasonló árban és tudással ott van alternatívaként a Huawei P8 Lite vagy a Lenovo S60, ha érdekel valamelyik!

2015. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)


Pont én is a Huawei P8 Lite-t néztem, tetszik az is csak telenorban az sem kapható, viszont euronicsben láttam!


Van valamilyen hátránya?

2015. szept. 21. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy lenne! :/

Utólag jutott eszembe, hogy ár és tudás alapján a Huawei és Lenovo mellől kimaradt a Sony Xperia M4 Aqua, na szóval ez a 3!

2015. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Euronicsban,Mediában kapható
2015. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!