Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valaki aki ért a samsung...

Van valaki aki ért a samsung okostelefonokhoz?

Figyelt kérdés

van egy samsung galaxy mini telóm(több mint 3,5 éves) nem rég vissza kellett állítanom a gyári beállításokat mert nem töltött be. Azóta folyton csak baj van vele, nem lehet programokat letölteni mert azt írja hogy nincs elég hely hozzá pedig eddig rajta voltak azok a programok. folyton lefagy a messenger, az origo még az ébresztő óra is, és mindig azt írja hogy android ezen meg ezen része leállt. Sms-t se fogad már azt írja az üzenetek tára megtelt pedig egy darab üzenet sincs. Lehet tenni még valamit a mobilért vagy esetleg vigyem be egy samsung szervizbe?

köszönöm előre a válaszokat



2015. szept. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél tőle érzékeny búcsút, és temesd el tisztességgel.

A Galaxy Mini már a megjelenésekor sem számított jó telefonnak, azóta ráadásul jócskán el is avult.

Szervizeltetni nem érdemes, mert a javítás többe kerülne, mint egy új telefon, a végeredmény pedig egy ugyanolyan elavult szarkupac lenne, ami 1 hét után ismét elkezdene fagyni.


Tehát a megoldás egy új telefon.

2015. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dobd ki.


Többet kérnének érte mint amennyibe kerül szervízben.


Előtte azért próbálj rá hogy hangerő fel+home nyomvatart, bekapcsol, elvileg bejön egy menü, itt minden létező törölhető dolgot törölj, resetelj, wipe olj.

Igazából így állítasz vissza gyárira mindent.


Ha az sem segít és a szervíz 5.000.- nél többet kérnek érte akkor dobd ki.

2015. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, hogy elviszed egy tisztességes szervizbe és elmondod a bajodat.
2015. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 intrepid ***** válasza:

"elviszed egy tisztességes szervizbe"

Olyat hol talál?

2015. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már én is uj mobilban gondolkodtam csak nem tudtam még választani ami 30000 körül van és azért nem is annyira vacak mert nekem csak telefonálásra kell meg messenger használatra leginkább
2015. szept. 21. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 12:44

Van. Én pl ismerek olyan GSM-est, ahol korrektek. És nem egyszeri tapasztalat.Az Alléban lévő Samsungosokról is hallottam jó pár dícsérő véleményt.

2015. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bastee ***** válasza:
Megnyugtatlak, hogy 30.000Ft alatt is találsz sokkal jobbat mint a Galaxy Minid :) Samsung vonalon igen olcsó a Galaxy Trend 2, de szerintem ha másik mákára váltanál sem bánnád meg. Saját kedvencem a kategóriában az LG Fino. Legjobb ár/érték aránnyal a kínai telefonok rendelkeznek, de most csak a két Nagyobb Dél-Koreai céget emeltem volna ki. Az LG egyértelműen jobb, a Trend 2-nél persze.
2015. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos az ő ideje lejárt, ugye a frissített alkalmazásokat, ő már nem bírja,a Samsung-sőt bármilyen más- szerviz egyenesen felesleges,többe kerülne a javítás mint egy új telefon-már ha foglalkoznak vele. Ha új telefonban gondolkodsz, ragaszkodsz az androidhoz mindenképpen?

Csak a saját tapasztalatomat elmondva, 30-40 ezres kategóriában nem a legjobbak, én egy 40K-es Prestigio dual sim-es tepsivel jártam meg-fél évet bírt.

Azóta kettő Windowsos Nokia gazdája vagyok, megmondom őszintén én elégedett vagyok velük.

2015. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!