Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett az iphone-ommal?

Mi történhetett az iphone-ommal?

Figyelt kérdés
3 napja felraktam rá az ios 9-et (csak harmadszorra sikerült vmiért letöltenie), minden rendben volt máig, egyszer csak amikor használni szerettem vna, nem tudtam feloldani a kijelzőt(nem tudok lapozni) így hát csak az űj lenyomatommal tudom feloldani utána pedig bármire is nyomnék nem megy mintha nem lenne érintő kijelzős iphone6-ról van szó

2015. szept. 21. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:
ujjlenyomat* (nagyon siettem)
2015. szept. 21. 18:59
 2/6 Neuhauser László ***** válasza:

iTunes-en keresztül lehet valahogy frissíteni próbáld meg, esetleg gyári visszaállítás ilyenek


(Nem akarok hülyeséget mondani, ezeket olvastam / hallottam korábban, nekem sosem volt és nem is lesz iPhone-om)

2015. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem nem volt folyamatos a szoftverfrissítés, akkor hallottam ilyet, ha valami megzavarta. Másik, akkor csinált ilyet, amikor nem eredeti tartozék lett beledugva (pl utángyártott töltő) és akkor viselkedett majdnem ugyanígy.

Szerintem egy restore kellene majd onnan visszatenni a 9-et, ha akkor is csinálja, szervíz.

2015. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Restoret hogyan kell? Próbáltam feltölteni de akkor sem történt változás meg szgéphez is csatlakozrattam de akkor se volt semmi, arra gondoltam még h lemerítem teljesen (kikapcsolni se tudom mert nem tudom eltolni a gombot) és akk hátha bekapcsolás után megjavul
2015. szept. 21. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Erőltetett újraindítás: nyomd egyszerre a ki/bekapcsolót és a "home"-ot, amíg a logó meg nem jelenik.


Restore mód:


Indítsd el az iTunes-t, és csatlakoztasd a telefonod.

Nyomd le a ki/bekapcsolót és a Home-ot, és tartsd nyomva.

Kb. 10 mp múlva a ki/bekapcsolót engedd el, de a home-ot ne.

Ha jól sikerült, az iTunes fogja is írni, hogy restore módban van a telefon.

2015. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hard reset segített köszi 😱😱😬
2015. szept. 21. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!