Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem egy Sony M4 Aqua...

Ma vettem egy Sony M4 Aqua telefont. Elkezdtem tölteni és semmit sem reagál?

Figyelt kérdés
Lement 20% köré az aksi, simán lezártam a képernyőt, beledugtam a töltőt, és így már fél órája semmire nem reagál. Mi lehet vele? Nagyon kétségbe vagyok esve.
2015. szept. 21. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki és be de gondolom már megvolt ha az sem segít és ilyen lesz sokat nem tudsz vele csinálni csak szerelő egyből hiszen garis gondolom
2015. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolt ki, de úgy csinál, mintha ki lenne, nem lehet bekapcsolni.
2015. szept. 22. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja ilyet nekem is csinált az xperia E3 de nekem akkor csinálta amikor teljesen lemerült kb 10 percig be sem kapcsolt nekem is akkor teljesen új bolt rakd toltore és várj ha holnap is ilyen akkor vidd szervizbe
2015. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hàla az ègnek most tudtam bekapcsolni. Azt ìrtàk a neten, ha ilyen van, akkor a lefelè hangerő gombot kell egyszerre nyomni a kikapcsolòval,ami persze nem működött, de vègső pànikomban addig nyomkodtam, hogy a hangerő fel+bekapcsra reagàlt ès bekapcsolt.

Köszi a vàlaszokat amúgy!

2015. szept. 22. 03:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, mert kicserélik. Valószínűleg gyári hibásat fogtál ki.
2015. szept. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!