Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Lumia kilőve, nem szeretem a windows telefonokat. Sony, htc, samsung és apple ami inkább szóba jöhet, az ár annyira nem számít.
2015. szept. 22. 12:56
 1/3 anonim válasza:
Nekem iphone 5s van és én nagyon megvagyok vele elégedve . Én csak ajánlani tudom az iphonet.
2015. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél Samsung Galaxy S6 Edget, én is olyat fogok olyan 1 év múlva. Ha már a Sony szóba jött akkor én csak annyit mondok, hogy nem ajánlom. 1 év alatt elromlott a képernyője és az akkumulátora is + amilyenek a szervizesek a vizállóságát is elvesztette, de ez nem a Sony hibája. A viták elkerülése végett, hogy egy 100 éves telefonról beszélek, szólok, hogy egy Sony Xperia Z3 Compactról volt szó.
2015. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hm. nálunk me pont fordítva, egy S4 és egy S5 ment tönkre kevesebb mint egy év alatt anyámnak. Nekem van egy, 2,5 éves Sony Z-m meg egy Z3-am. Volt iPhone 5S-em is még a Z mellett de azt eladtam mert nem szerettem. Azt mondták az iPhone sose fagy aztán mégis le tudtam fagyasztani egy párszor, na mindegy. A kérdésedre válaszom SONY Z5,Vagy az új nexusok amik most fognak kinönni, LG G4, oneplustwo ezek a legjobbak.
2015. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!