Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont érdemes...

Milyen okostelefont érdemes venni 2015-ben?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace-em volt, de 2 év után teljesen tönkrement. Lehet drágább is, csak pár évig ne legyen gond vele :)

2015. szept. 23. 11:16
 1/7 anonim válasza:
31%
iphone 5 vagy 5s a legjobb ;)
2015. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bastee ***** válasza:
Nagyon tág kérdés, hiszen lehet jó telefont venni, 40ezer Forintért is, és természetesen felső határ a csillagos ég. Mivel a jó, és érdemes szavak nagyon relatívak, mindenkinek mást jelentenek. Galaxy Ace-nél lassan csak jobb telefonokat lehet találni. Az a család az Ace 3-ig nem domborított valami sokat, ellenben sosem volt a legolcsóbb. Az Ace 4 már egész használható lett. Olcsóbb telefonkategóriában mégis javasolnám inkább a Samsungok kihagyását. Sok bosszúságot okozhatnak... Ja és igen, az iPhone 5S valóban az egyik legjobb választás. A sima 5 harmat gyenge, de az 5S maximálisan ajánlott, hisz lassan emberi árba szenderül, és merem állítani, hogy még két év van benne potenciálisan.
2015. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami olcso Lumiat.
2015. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy igen relatív dolog. A két kérdés, hogy mennyit szánsz rá és milyen elvárásaid vannak.
2015. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Extra elvárásaim nincsenek, nem nézek telefonon filmet. Alkalmazások fussanak rajta gyorsan, ne fagyjon le állandóan, legyen jó a kamerája...


Kb. olyan 90-100 ezerre gondoltam maximum, erős középkategóriásat szeretnék.

2015. szept. 23. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Sony Z3 még biztosan jó lesz két évig, de még ott van a Oneplusone Lg G3.
2015. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem Lenovo P70 em van, tökéletes! Akár 4napig birja ki... Tölthetsz vele más lemerült telefont is, mivel 4000 mAh "elemekkel" van feldobva, kb mint egy laptop... 16mill. szín, első kamera 8mPixel hátsó aszthiszem 16 (Pontosan nem tudom) lényeg hogy HDR-ben is tud fényképezni, az meg oszt nem semmi, árban nemtudom mennyi lehet forintban, én Cseh koronaért vettem, mert kiköltöztem, de ez egy más téma :P Nah akkor csak annyit hogy nézd meg youtuben, vagy googlezz rá, és majd meglátod! De mondom jó kis teló
2015. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!