Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad-ra kéne ingyenesen...

Virág Milán kérdése:

IPad-ra kéne ingyenesen letölthető, olyan program, ami felveszi, hogy mit csinálok és a videót le is menthetem. Mondanátok ilyet?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Jailbreak-elt iOS-re van ilyen, ingyenes is biztos akad közöttük. Ezzel az a bökkenő, hogy egyrészt jailbreak-elni kell, másrészt ha pl. iOS9-est futtatsz, akkor azt jelenleg nem is lehet "törni".


A másik lehetőség, hogy nem az iPad-en csinálod, hanem a PC-n.


Ha Mac-ed van, akkor könnyű a helyzet, Yosemite (vagy újabb) rendszer kell, a töltőkábellel csatlakoztatod, elindítod a QuikTime Player-t, és az új videófelvételkor a forrásnál kiválasztod az eszközödet.


Ha Windows-on akarod csinálni, arra nincs (én nem találtam) ingyenes megoldás. Mind az AirServer, mind a Reflector2, mind az x-Mirage fizetős, kb. 14-15 euró. Hát nem egy autó ára...

2015. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz!
2015. szept. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!