Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akai Glory L3! Mi a véleményet...

Akai Glory L3! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés a belső tárhely és a memória, ilyen árkategóriában csak a Lumia 532 jöhet szóba
2015. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 20.000-ért vettem az auchanban egy hónapja. Eddig nincs vele bajom. Nem vagyok egy nagy telefon használó, telefonáláson kívül kevés dologra használom a telefont. Böngészni ritkán szoktam, játszani is csak kisebb játékot töltöttem le, és néha zenét hallgatok rajta. Szóval ezeket az igényeket tökéletesen kielégíti. Sőt a hangminőség (a fülhallgatót is beleértve) eddig ennek a telefonnak a legjobb. Bár mindig hasonló árkategóriát választok, mert sajnos felénk alacsonyan repülnek a telefonok...

Amit hiányolok belőle, az a g sensor (azt hiszem ez a neve, hogy mikor telefonálsz és érzékeli a közelséged elsötétül a képernyő, így véletlenül sem nyomódik el telefonálás közben). Valamint abszolút semmilyen gyári csengőhang nincs rajta. Az ébresztéshez is csak egyetlen hang van, de én felkelek arra is. Szóval az első, hogy magadnak kell feltenni zenéket/csengőhangokat.

A kamera ahhoz képest, hogy gyengécske (de ennyiért ne is várjunk többet) elég jó képet csinál.

Az aksija nálam 2 napig bírja, a 3.-on már tuti tölteni kell. Ha megy rajta a wifi, vagy az adatforgalom az viszont elég gyorsan leszívja.

A telefon nagyon könnyű, alig van súlya és csak úgy repül rajta minden.

Szóval ár-érték arányban szerintem jó kis telefon. Ennyi pénzért a hiányosságokat sajnos el kell fogadni. Eddig semmi gond nem volt vele. (Még) Nem bántam meg, hogy megvettem.

2015. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. szept. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!