Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc One M8 vagy OnePlus One?

Htc One M8 vagy OnePlus One?

Figyelt kérdés
Melyik legyen inkább? A Htc-nél a külső szebb meg a dupla hangszóró viszont a OnePlus-ban hívogató a 3gb ram. Melyik legyen?

2015. szept. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
1+ 1
2015. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bár nem írtam le korábban de azt is írjátok le hogy miért az. Egyébként köszönöm a választ.
2015. szept. 24. 17:02
 3/5 anonim válasza:

Attól függ mit favorizálsz jobban. Nekem OPO-m van és ugyanúgy gondolkoztam az M8-on is. Az OPO-nál biztosra tudom, de szerintem az m8-n is elég stabil a rendszer, nekem pl amióta megvan a telefonom egyszer nem fagyott le, minden játék akadásmentesen fut rajta, nagyon gyors. Az OPO hangzásával én teljesen meg vagyok elégedve, bár nekem annyira ez nem volt fontos, mindig fülessel hallgatok zenét. Viszont az m8 (meg úgy általában a htc-k) nem annyira erős videó és fényképkészítésben, szóval ez nálam vízválasztó dolog volt :D Az OPO elég jó képeket csinál egyébként HDR nélkül is, teljesen meg vagyok vele elégedve. Külsőleg nekem feketém van, nagyon tetszett a homokkő hatású (egyébként műanyag) hátlap.

Az aksija elég jó, másfél napot bír átlagos használat mellett(én intenzíven használom - úgy 1 napig bírja, de állandóan megy az adatforgalom stb), egyébként van aksi kímélő mód - úgy akár 2 napig is el lehet vígan lenni :)


Szóval én OPO-t ajánlok, nagyon stabil, ár-érték arányban csúcsszuper telefon :D

2015. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, pár napon belül eldől melyik lesz
2015. szept. 25. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is OnePlusOne-t ajánlom. Annyival egészíteném ki hogy ezen Stock Droid fut
2015. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!