Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4? Ki mit tud mondani...

LG G4? Ki mit tud mondani rola? Foleg a kamerateljesitmenyre lennek kivancsi, mennyire jol zoomol peldaul?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyunk android fanok. Kerdezz valamit iPhonerol.
2015. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem LG G4 kell, az iPhone szar divattelefon es ahhoz kepest nem is tud semmit
2015. szept. 24. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:

A baj ott kezdődik hogy a világon több mint 3000 féle android telefon létezik, iPhone wiszont csak 10. Miért? Mert minden iPhone csúcsmodell volt a tervezése pillanatában, az Apple nem kővette azt a kínai politikát hogy gyartsunk 30 féle telót minden hónapban hogy minden parasztnak legyen amit kidobni 6 hónap múlva.


az én tanácsom, vegyél egy használt iphone 5 vagy 5S-t, vagy ha nem sajnálod a pénzt az aktuálus csucsmodellre akkor 6S-t.

2015. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem LG - IPhone összehasonlítást kértem, hanem a LG G4 kamerájának tulajdonságaira és képességére vagyok kiváncsi. Nekem nem kell IPhone, azt tartsátok meg magatoknak
2015. szept. 25. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


a G4 állitólag a legnépszerűbb LG teló. Persze ez nem azt jelenti hogy jó is, csak annyit hogy jobb mint a többi LG.

2015. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezek csináltak egy sorozat profi tesztet, röviden a kamera csúcs, egy két minusszal.

2015. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik hogy a világon több mint 3000 féle android telefon létezik, iPhone wiszont csak 10. Miért?------- Mert rohadt drága és semmivel nem tud többet, mint egy Lg G4 vagy Galaxy S6. Ne felejtsd el, hogy a szifonhoz a a Samu szállít néhány alkatrészt. Na akkor, hogy is van ez?
2015. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapja vagyok G4 tulaj és a kamerája eszméletlen. Jpg vagy Jpg/Raw formátumban is készíthetsz fényképeket. Igazán részletgazdag a kép és a közeli képeket olyan szinten zoomolhatod, hogy az eszed megáll.
2016. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!