Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Allview x1 Xtreme vélemények...

Allview x1 Xtreme vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ilyen árban jobb telefont kapoke?
2015. szept. 24. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, egy nem annyira ismert márka az Allview, ráadásul szoftveresen sincs rajta Jelly Bean-nél frissebb verzió, és már nem is kapható, de amennyibe utoljára került, 114 ezer körül, hardveresen nagyon megérte az árát!

Alternatívaként LG G3 32GB, OnePlus One 64GB, Sony Xperia Z2, vagy Lenovo Vibe Z2 Pro.

Nemsokára megjelenik a Saygus V2 is, de nem tudom mennyibe fog itthon kerülni, az USA-ban előzetesen 599 dollárt mondanak (kb. 120 ezer Ft), de ahhoz szerintem hardveresen túl szuper!

2015. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én júliusban vásároltam meg, nagyon elégedett vagyok eddig hogy lekopogjam... Gyors, eddig megbízható. Ami elnyerte a tetszésemet az a kamera. Nagyon szép képeket tud csinálni a telefon, mellette jóformán felesleges a fényképezőgép. Nekem eddig bevált!
2015. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éppen most láttam, hogy a Mini verzió, ami hardveresen alig gyengébb, viszont frissebb szoftver (KitKat) van rajta, 1 év garanciával 84 060 Ft-ért még kapható az rbx.hu webáruházban, ha jó az is, de siess, mert már abból is az utolsó darabok vannak raktáron!
2015. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!