Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kibirja az Iphone 4S az IOS 9et?

Kibirja az Iphone 4S az IOS 9et?

Figyelt kérdés
Ebben a pillanatban kapta a jelzest a frissitesi lehetőségről. Frissitenem, csak nem tudom h hogy birna a telom, meg egyaltalan van valami nagy kulonlegessege az IOS 9nek?es pl ha frissitem a telom vissza lehet majd allitani?

2015. szept. 24. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi olyan nincs benne, ami nagy különlegesség. Még a Mac gépekkel történő együttműködésében is csak akkor, ha már a még meg sem jelent új OSX-et használod.


Visszaállítani már nem nagyon fogod tudni (ma még lehet, de holnap már lehet, hogy nem..).


A tesztek, amiket láttam azt mutatják, hogy főleg 4s-en lassabb lett tőle, de hallottam már panaszokat 5s/6 tulajdonosoktól is (pedig azok fényévekkel jobb hardverek).


Van pár jópofa dolog (wi-fi asszisztens, energiatakarékod mód, új jegyzetek alkalmazás, több most nem jut eszembe), de ezekkel nem váltják meg a világot.


Ha magamból indulok ki, akkor bármennyire is racionális döntés lenne, hogy ne tegyem, biztosan frissíteném, ahogy a 4-esemet is 7-re frissítettem, majd eladtam, és vettem egy 5-öst. :-) Igaz, ott az igazi ok az volt, hogy a 8-ast már nem kapta meg, és ott volt pár nagyobb durranás (pl. SMS-ek és hívások fogadása/kezdeményezése a Mac-emen), amit használni szerettem volna, és használom is.


A frissítés mellett szól az is, hogy ha iOS-ben biztonsági hibát találnak, annak javítását a korábbi rendszerek általában nem kapják meg, én meg nem szeretek széles körben ismert időzített bombán személyes adatokat tárolni...


De nem beszéllek rá, saját döntésed, hogy mit csinálsz a telefonoddal.

2015. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sokat segítettél! :)
2015. szept. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!