Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell belépni iphone 6s be?

Hogy kell belépni iphone 6s be?

Figyelt kérdés

Biztos értetek ti ehhez, kijöttünk angolba haverhoz hogy megvegyem ezt az új s es iphonet, a 3d.s képernyőset. MEgvettem meg minden, faja az egész de nem tudok belépni.

A régi telefonomat az 5öst másik haver csinálta, az állította be, de ez meg jelszókat meg mittudomén miket kér még. A boltban a gizda gyerek akarta volna kérni a régi telefonomat, mutogatott hogy átrak mindent az újra, de a régi nem az én nevemen van aztán inkább nem akartam oda adni.

Írjátok már le egyről egyre hogy hogy kell beállítani.



2015. szept. 25. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szóval észt nem adtam mellé... hmm... oké.
2015. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nnnna, ahelyett hogy segítenél. Látom nálad se sok van ha feleslegen jártatod itt a szádat.
2015. szept. 25. 12:47
 3/6 Zakathol ***** válasza:
Olvasd el amit a telefon kiír. Egész érthető, ha tudsz magyarul.
2015. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvasd el amit írtam. Elég érthető ha értesz magyarul.
2015. szept. 25. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a "mit tudom én miket" nél kicsit pontosabban írd le, hátha tudok segiteni.
2015. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet a leírással "Megvetted meg minden" - le is sz-ptad az eladót? :) Ha jól sejtem, angol iphone és nem tudod magyarra beállítani?... Vagy ha ez megvan, akkor jelszót kér? Apple ID? PONTOSAN írd le ide, hogy mit kér és akkor tényleg tudunk segíteni, ha már az a gizda gyerek olyan gyökér volt, mi megpróbálunk segíteni neked.
2015. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!