Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon jobb? Samsung Galaxyt s6 vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés
Nekem lumiam volt de sajnos tönkrement :( és tanácstalan vagyok milyet vegyek.... A férjem egyértelműen mondja h. iPhone 6 de az én szívem azt súgja h. S6
2015. szept. 25. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nalunk ferjemnek s6 van, nekem iphone6. Mindketten a sajatunkat tartjuk jobbnak, es egymaset nem szeretjuk, szoval en az iphonera szavazok :)
2015. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :). Viccesek vagytok ;) Es melyik jobban fényképez?
2015. szept. 25. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy S6...ha már volt a kezedben, akkor láttad, milyen kedves jószág..


S6, oszt jónapot..

2015. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Képminőségben nincs köztük különbség,mindegyiké tűéles, csak felbontásban/részletességben, a Galaxy S6 nagyobbakat csinál!

Ezen kívül is a Samsungot ajánlom, jobban megéri az árát, olcsóbb, de jobb: az iPhone-nál 70%-ban a márkanevet kell megfizetni, az olyan divattelefon, hogy az ember megmutassa, hogy mennyi pénze van, de ha igazán használni is akarod, akkor a Samsung jobb választás!

2015. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és az egyetlen hátránya az lehet, hogy mivel az iOS teljesen zárt rendszer, és a férjednek iPhone-ja van, ami más márkákkal nem kompatibilis, ezért közvetlenül nem fogtok tudni fájlokat (képeket, videókat, zenéket) cserélni, küldeni egymásnak közvetlenül, csak legfeljebb számítógépen keresztül!
2015. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az S6 tetszik akkor azt vedd meg.

Általában én mindig az iphonet ajánlom mert ugye a zárt rendszere miatt sosem fog szaggatni (tapasztalat) de s6 már elég bika szal az android gyengeségeit valamennyire kiegyensúlyozza(tapasztalat)... Szaggatni fog de már nem lesz annyira zavaró. :)

2015. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iPhone6
2015. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!