Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tölthetek le Custom...

Zsoca1919 kérdése:

Honnan tölthetek le Custom Rom-ot?

Figyelt kérdés
Egy Huawei Y530-U00-ra kellene egy custom rom, hol találok hozzá? Már sok helyen kerestem de nem találtam csak 1et de azt se lehet letölteni.

2015. szept. 26. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Huaweihez nemigen lesz. Ezért vettem én is inkább használt S2-t, ott már-már bántó a bőség. Annyival nem gyengébb telefon, és azért nem egy kategória!
2015. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy láttam Cyanogenmod nincs rá, és a legtöbben azt a rendszert szokták felhasználni, testreszabni.
2015. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így itthon nem tudnék én is csinálni egy romot erre a telefonra??
2015. szept. 26. 12:04
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam de nem tudom letölteni, esetleg ha valaki le tudná és fel rakná nekem oda ahonnan le is tudom tölteni azt megköszönném :)

2015. szept. 26. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amit a Huawei oldalról leszedek Firmware azt valahogy testre tudom szabni? Mondjuk hogy másképp nézzen ki stb.
2015. szept. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!