Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem vagyok a mobiltelefonok...

Intrepid kérdése:

Nem vagyok a mobiltelefonok Paganinije, inkább csak telefonálásra, zenehallgatásra használom a telefonom. Most került hozzám egy Samsung Gt-s5830-as mobil, amiben van GPS?

Figyelt kérdés
Nincs rajta térkép, így nem is tudom használni. Hogyan tudok rá telepíteni? Honnan? Milyet? Nekem elég lenne akár egy Budapest térkép is egyenlőre, de nem tudom, hogy milyet tudna ez a telefon kezelni, (elég egyszerű) hol jutok hozzá, hogyan tudom feltelepíteni. Memóriakártyám van, a hely nem okoz problémát. Ha segít valaki, azt kérem, hogy úgy írja le, hogy még én is megértsem. :)
2015. szept. 26. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Tölts le egy térképet vagy GPS-t az Android Marketből, ennyi! Ha innét töltöd le, biztos jó lesz a telefonra, nézd meg az ajánlatból, melyik a legjobb, hány csillagot kapott!
2015. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!