Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet a telefonnak bármi baja...

Lehet a telefonnak bármi baja ha ingyenes játék Mod változatát töltöm le?

Figyelt kérdés
A virustotal azt írja ki hogy 0/56. Meg akárhány vírusirtót teszek a mobilra egyik sem talál semmit. Kivéve a DU Battery Saver, de eleinte az sem írja vírusnak, csak ha egy ideig használom a játékot.
2015. szept. 26. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet "baja". Ha az illető, aki csinálta, vagy belepiszkált az applikációba, akkor akármit belerakhatott volna. Ha megbízható oldalról szeded le, akkor semmi gonddal nem kell számolnod. Én is rengeteget szedtem le már. Főleg ha a virustotal sem ír rá semmit, akkor tuti.
2015. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A virustotal nem írt rá semmit, a Du Battery Saver sem, csak miután elkezdtem használni a játékot utána veszélyes alkalmazásnak titulálta a játékot. Esetleg tudnál linket írni ahonnan te mod-olt játékokat töltesz le?
2015. szept. 26. 13:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis a Du Speed Booster - elírtam.
2015. szept. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!