Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 10, Lumia 930....

Windows Phone 10, Lumia 930. Váltsak vagy sem?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt vásároltam egy Nokia Lumia 930-as készüléket. 1,5 éve használok Windowsos készülékeket, és valóban a legmegbízhatóbbnak tartom, a kedvenc operációs rendszerem. Az a baj azonban vele, hogy rengeteg alkalmazás nem érhető el, vagy ha igen, akkor rengeteg hiányossággal. Nem érhető el például a Google Chrome, ami azért valljuk be alap követelmény lenne, mert az Internet Explorerrel/UC Browserrel lehetetlen böngészni, bármennyire is erős a telefon. Hiányosságként tudom felhozni példának a Messengert: remekül meg van oldva, ám nem lehet például videót küldeni vele, emellett rettenetesen meríti, és rengeteg apró hiba van még benne, ami Androidon és iOS-en rég megoldott.

Ezen "apróságoktól" eltekintve imádom a telefont, nagyon szeretem magát a Windowst, a telefon hardveres tudása, megjelenése tökéletes nekem, a fentebb említett dolgok miatt azonban mégis elgondolkodtam azon, hogy megvásároljak egy iPhone készüléket, és iOS-re váltsak (az Android nálam szóba sem jöhet, mint telefon), mivel azon minden alkalmazás megfelelően fejlesztett. Semmi más nem igazán szól mellette, nincs olyan dolog, amiben többet tudna nekem nyújtani az Apple.


Tehát összességében annyi lenne a kérdésem, hogy érdemes-e várni a Windows Phone 10 által hozott újításokra, van-e remény arra, hogy ezt a platformot is végre kézbe veszik a fejlesztők, és felzárkózik a másik 2 vetélytársához? Másik lehetőség pedig, hogy váltok. Mit gondoltok?


2015. szept. 26. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp várj! Ott a Project Astoria & Islandwood, ha ezek nem hozzák meg a változást alkalmazáskínálat terén, akkor semmi.
2015. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
várd meg a WP10-et. Azon azt mondják könnyebb lesz majd alkalmazást rá írni
2015. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!