Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Félek, hogy látnak a telefonom...

Shakeskata kérdése:

Félek, hogy látnak a telefonom kameráján kerdeztül. Lent folytatom. Hogyan tudnának belépni a kamerámba?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy belépett valaki a kamerámba, és lát engem. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de olvastam már ilyen esetről. Ti mit gondoltok?

2015. szept. 26. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha félsz, ne vegyél kamerás telefont.

Egyébként nem csak a kamerát, hanem a mikrofont is betudják kapcsolni, le tudják hallgatni. A beépített gps jeladóval és hálózati adatok alapján pedig be tudnak mérni.

2015. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

na pont ezért ragasztottam le egy kis tapasszal..ha kell a kamera, leveszem, aztán vissza.

egyébként bármibe beléphetnek. ha nagyon fontos ember vagy, akkor úgyis mindegy, mert a titkárodnál van amúgyis a telód..

ha meg olyan, mint én, akkor senkit nem érdekel, mit beszélsz, és kivel..


én tennék rá egy kis tapaszt a belső kamerára..de ha nem fotózol minden percben, akkor a külsőre is.

2015. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Ti mit gondoltok?"

Túl fontosnak gondolod magad.

2015. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló! Egyáltalán nem vagyok fontos ember, átlagos tinédzser! A "Ti mi gondoltok"-kal arra céloztam, hogy lehet-e rá esély, hogy valaki figyel engem!

Köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 26. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
esély mindig van rá, de mégis mi a rossebbnek kémkednének pont egy tini után?
2015. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy cs-ztem telefonon és megkérdezte valaki, hogy van-e itt magyar. Azt mondtam, hogy igen. Erre megkérdezte, hogy lány vagyok-e. A válaszom megint igen volt. Aztán eltűnt. És attól félek, hogy hacker és belépett a kamerámba.
2015. szept. 27. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
ja valószínű, csével általában sok általános iskolás korú gyerek tolja, akiknek csak a szájuk nagy, már ha egyáltalán pofáznak
2015. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyan cs telefonon?
2015. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, meg üldözési mániába szenvedsz.
2015. okt. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!