Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy a mobil telefon...

Igaz hogy a mobil telefon toltoje ha a konnektorban felejtem energiat fogyaszthat es balesetveszelyes?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem! Amelyik telefonnak kicsi már a töltője, és könnyű, az kapcsolóüzemű tápegységgel van ellátva, ami azt jelenti, hogy csak akkor vesz fel a hálózatból áramot (akkor melegszik), ha van terhelés rajta, tehát a telefon akkuját töltöd! Amúgy a készülék feltöltött állapotban is tölt még, csepptöltésnek nevezik azt a folyamatot, ezzel lehet az akkut erősíteni!

Szóval nem gáz ha bent felejted!

2010. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy fogyaszt néhány Wattot. Extrém esetben tüzet is okozhat, bár elég sok védelem van benne, hogy ez ne fordulhasson elő, de nem lehet tökéletes semmi.
2010. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz.
2010. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 czibles ***** válasza:

nekem már vagy 2 éve be van dugva.

fogyasztani fogyaszt, de nagyon minimálisat. (kb 100HUf/hó (csak tipp))

hogy balasetveszélyes lenne? azt nem tudom, de nem tartom valószinünek.

2010. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Évente annyit fogyaszt a konnektorba hagyott töltő amennyi elég lenne 8 napi tv nézésre!
2010. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Amit nem használ az ember, azt lehetőség szerint áramtalanítani kell. Jobb a gépnek is és a pénztárcának is.

Egy mobiltöltőt pedig 1 másodperc kihúzni, nem nagy dolog.

2010. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megmértem nektek woltmérővel SEMMIT
2010. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!